UGEBAK

ULUSLARARASI GELECEĞİN EĞİTİMİNE BAKIŞ KONFERANSI

ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ

2-4 Mayıs 2018 / Girne / Kuzey Kıbrıs

English

English

Bildiri SunumuSözlü Bildiri 
Bildiri sunumları, yapılmış ve tamamlanmış deneysel ya da kuramsal araştırmaların sözlü özeti niteliğinde olacak ve aşağıdaki bilgileri kapsayacaktır:

  1. Giriş
  2. Araştırmanın amacı
  3. Kuramsal çerçeve
  4. Araştırmanın yöntemi
  5. Bulgular ve sonuç
  6. Araştırmanın alanyazına katkısı

 

Bildiri Sunumu

Sözlü Sunum:

Sözlü sunumların uzunluğu 20 dakika, sorular ve tartışmalar için 5 dakika verilmektedir. Makale, yazarlardan biri tarafından sunulmalıdır. Sözlü sunumlar, ya dizüstü bilgisayarınızı kullanarak ya da oturum odasında (Windows sistemi + Powerpoint ve Acrobat Reader) mevcut olacak PC'yi kullanarak yapılmalıdır. Sununuzu PC'ye yüklemek veya dizüstü bilgisayar bağlantısını kurmak için lütfen oturum başlamadan 15 dakika önce oturum odasına gelin.

Poster Sunumu:

Poster sunumları için mevcut tahta alanı 80 cm (genişlik) x 110 cm (yükseklik) 'dir. Poster hazırlığı için buradan ayrıntılı talimatları indirin. Yazarın başlığını, yazarlarını ve posterini kendiniz yazmalısınız. Scotch bandı ve oturum kağıdı belirleme işareti Konferans personeli tarafından verilecektir. Posterinizi sabahları kurmanız ve öğleden sonraki poster oturumunun sonunda kaldırmanız istenir. Yazarların birisi öğleden sonraki poster oturumunda tartışma için hazır bulunmalı ve bu yazının konferans usullerinde yayınlanması düşünülmelidir. Konferans sunuları ile ilgili sorularınız varsa, konferans masasına KONFERANS MAİL ADRESİ adresinden ulaşmaktan çekinmeyin.